Yazılım geliştirme kategorisinde metin editörleri ve SQL kod sisteminde birçok çeşitli süreçler kapsamında iyileştirmeler yapılmaktadır. Java ve Perl kod sitemine uyarlanan mobil uygulama gelişmiş özellikleri için üstün özelliklere sahip olan makro kullanılmaktadır. Piyasada mobil uygulama düzenlemeleri için özel seçeneklerle en kaliteli programlardan fayda alabilirsiniz.

Yazılım geliştirmek için yazılım firmaları tarafından birçok programlama dilleri kullanılmaktadır. Güçlü olan eğitimciler kapsamında HTML ve PHP kapsamında değişiklikler yapılabilir. Android uygulama sisteminde ise mobil telefonlarla açılması muhtemel olan farklı fonksiyonlar kullanılarak iyileştirmeler yapılır. Ayrıca mobil uygulama özelliklerine sahip olan sitelerin font seçimlerinde, link erişimlerine kadar her ince ayrıntıda güncelleme ve sürüm yükseltme sistemleri kullanılır. Mobilden açılan sitelerin daha hızlı kullanılması adına uygulamalar da değişiklik gerçekleştirilir. Android uygulama için özel seçeneklerle tanımlanan çoklu dil desteği sağlanır. Siteye otomatik girişler düzenlenir. Son gelişen teknolojide 20’den fazla yapıda kod desteği olmasından dolayı karakter özelliklerinde bile kolayca değişiklikler yapılabilir.  Mobil uygulama için yazılım firmaları tarafından derlenen Windows ve Linux uyumlu doya sistemleri çoklu programlama diline sahip olmamız için çok idealdir. Mobilden bu süreç içinde kolayca video izleyebiliriz. Ücretsiz olarak birçok eklentileri çalıştırabiliriz. Mobil üzerinden ses video aktarımları pratik ve çok daha fazla kolay hale gelir. Telefonlarınızın daha güçlü performansta çalışmasına yardımcı olan ve sıralı okuma sağlayan uygulamalardır.

Sistemde akıllı uygulamalar için ara kod ekleme, büyük dosyaların açılabilmesi, 4GB dâhilinde veri yükleme gibi değişken erişimler sağlanmaktadır. Kod düzenleme sisteminde kullanılan Android uygulama yazılım geliştirmeleri sıfır maliyet ile yapılmaktadır. Mobil uygulamalar için geliştirilen piyasada bulunan en popüler kod teknikleriyle pop- up menülerde bile değişiklik yapılabilir. Son geliştirilen yazılım sayesinde veri kurtarma, oyun yükleme süreçleri çok hızlı ilerler. www.codex.com.tr

43 Okunma 29 Mar 2017

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.