Tavuk çiftliği işletmek ister misiniz? Sizleri sermaye gerektirmeyen ve online olarak tavuklarınızın bakımını yapabileceğiniz sanal tavuk çiftliği ile tanıştırmak istiyoruz. Nasıl tavuk çiftliği işletilir bunu öğrenmek için hepinizi tavuk oyunları platformuna davet ediyoruz. Tavuk Oyunları ile bir tavuk çiftliği için neler gerekli ve tavuklardan nasıl istifade edebilirim bunların tamamını öğrenme fırsatı yakalayacaksınız. Tavuk oyunları ile aynı zamanda tavuk bakımı ile ilgili fikirlerde edinebilirsiniz. Kümes hayvanlarının şahı olan tavuklar ile hem eğlenceli vakit geçirmiş olacaksınız ve hem de tavuk çiftliğinin yönetimi hususunda yeni teknikler kazanacaksınız.

Gelelim tavuk oyunlarının genel özelliklerine. Tavuk oyunlarının geneli tavuk kümesi veya tavuk çiftliğinin idaresi üzerine dayalıdır. Tavukların tüm bakımların yaparak onlardan yumurta elde edersiniz. Kaldı ki tavuklar ya etleri veyahutta yumurtaları için beslenir. Fakat günümüzde en çok beslenme sebebi yumurtalarından gelir elde etmek üzerine dayalıdır. Tavukların barınağını hazırlayarak işleme başlayacağız. Gezinebilecekleri bir ortamında varlığı şarttır. İçerisine attığımız tavukların uygun yem ve su ile beslenmesi sağlanacak ve yumurtlamaları için uygun ortamlar temin edilecektir. Tavukların alt temizliğinin yanı sıra hastalıklarla mücadele noktasında bakımlarının mütemadiyen yapılması da şarttır. Tüm bu ortam ve koşullar sağlandığında artık üzerinden gelir elde edeceğimiz yumurtalar gelmeye başlayacaktır.

Bundan sonrasında ise artık yumurtaların işlenmesi, paketlenmesi aşamaları gelecektir. Bu aşamada devreye yumurta oyunları girmektedir. Yumurta oyunları da elde edilen yumurtaların işlenmesi, paketlenmesi veya pazara taşınması ve satışı ile ilgili olan oyunları içerir. Yumurtaların kırılmadan pazara taşınması pek mühimdir. Dolayısıyla büyüklüklerine göre ayrıştırılan yumurtaların uygun şekilde paketlenmesi önem arz etmektedir. Yumurta oyunları ile bu tip işlemlerin tamamını sanal olarak yapma imkanına kavuşmuş olacaksınız. Yumurta oyunları platformunda bununla ilgili pek çok oyun bulmanız mümkündür.

Tavuk çiftliği veya kümes oyunlarından sıkıldınız mı? O halde inek çiftliği, koyun çiftliği veya diğer çiftlik hayvanlarının üretim ve bakımlarının yapıldığı sanal oyunlara sizi davet edebiliriz. Veya büyük bir çiftliğiniz olup tüm işlerini yapmak mı isterdiniz? O halde sizlere tüm çiftlik işlerini bir arada yapabileceğiniz mükemmel oyunların olduğu Çiftlik Oyunları sitesine bekliyoruz.

www.ciftlikoyunu.org adresinden girebileceğiniz bu çiftlik oyunları platformu size aradığınız çiftlik oyunun sunabilecek kapasitededir. Sanal alemde bir çiftliğiniz olsun ve köy hayatını orada yaşamak isterseniz ciftlikoyunu.com.tr size fazlasıyla yeterli gelecektir. Çiftlik oyunlarında hepinize iyi eğlenceler ve bol kazançlar dileriz.

101 Okunma 29 Haz 2017

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.