Teknoloji

Oyun / iOS

Street Fighter IV Champion Edition mobile geldi!

12/07/2017 10:15

Capcom, geçtiğimiz aylarda Street Fighter IV Champion Edition isimli oyununun mobil platforma geleceğini müjdelemişti. Street Fighter IV‘ün mobil cihazlar için portlanmış hali olan Street Fighter IV Champion Edition, bugün iOS platformu için çıkışını gerçekleştirdi.

–> Steam, önce para harcattı sonra acımadan banladı!

25 Street Fighter karekterini bünyesinde barındıran Street Fighter IV Champion Edition, yüksek çözünürlüklü ve geniş ekranlı cihazlar için optimize edilmiş. Bu karekterlere ek olarak güncellemeler ile yeni karekterlerin oyuna ekleneceği söyleniyor.

1499843739_sf-iv-ce.jpeg

Gamevice gibi MFi denetçisi yani Bluetooth destekli fiziki kontrolcüleri destekleyen oyunda dört faklı zorluk seviyesi ve multiplayer modu yer alıyor. App Store‘da 17,99 TL‘den satışa sunulan Street Fighter IV Champion Edition’ın önümüzdeki haftalarda Android platformuna da geleceğini belirtelim.

Street Fighter IV Champion Edition’ı indirmek için tıklayın

SF IV CE’yi iOS 10 ve üzeri iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPod Touch (6th Gen), iPad (2017 model),iPad Air, iPad Air 2, iPad mini Retina, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4, iPad Pro (9.7-inch), iPad Pro (12.9-inch) modelleri destekliyor.

6 Okunma 28 Tem 2017

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.