Her ay PlayStation Plus üyelerine sunulan ücretsiz oyunlar kullanıcıların bir kısmını memnun etse de bu oyunların belirlenmesinde hiçbir söz haklarının olmayışı büyük bir kullanıcı kitlesini rahatsız ediyordu. Sony mesajı almış olacak ki PlayStation Blog‘dan yeni bir açıklama yaptı.

:: PS Plus Ağustos Ayının Ücretsiz

PlayStation Plus, Eylül ayı itibariyle ücretsiz sunulan oyunları PlayStation Plus üyelerinin oyları ile belirleyecek. Çoğu PlayStation Plus üyesinin ücretsiz sunulan oyunlardan memnun olmadığını düşünürsek, bu haber tüm üyeleri oldukça mutlu edecektir.

:: Sony Yükselişe Geçti!

Yeni sistem ile her ay en çok oy alan oyunlar ücretsiz sunulacak oyunlar listesine girecek, bu sistemin adı ise Vote to Play yani Play’in oyu olacak. Henüz bu anket sisteminin nasıl işleyeceği ve tam olarak ne zaman aktif olacağı hakkında kesin bir bilgi yok.

:: Çılgın PS4, Klavye ve Mouse ile Coşuyor

Sistemin nasıl çalışacağı ile ilgili bütün detayları kısa zaman sonra öğrenmiş olacağız. Attığı bu adım ile kullanıcılarını dinlediğini gösteren Sony, ücretsiz dağıtılan oyunlardan memnun olan, olmayan tüm üyelerinin saygısı kazanmayı başardı.

:: PlayStation Plus’ın yeni anket sistemi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.