PlayStation oyuncularının can damarlarından biri olarak tabir edebileceğimiz PlayStation Plus’ta, Ağustos ayının oyunları belli oldu.

Sony‘den yapılan açıklamaya göre PlayStation Plus üyelerinin Ağustos ayında ücretsiz olarak indirebileceği oyunlar şu şekilde;

PlayStation 3

God of War Ascension
Stealth Inc 2: A Game of Clones

PlayStation 4

Limbo
Lara Croft and the Temple of Osiris

Playstation Vita

CastleStorm Complete Edition
Sound Shapes

PlayStation Plus‘ta bu hafta ücretsiz olarak dağıtılacak olan oyunlara baktığımızda AAA sınıfında sadece bir oyun karşımıza çıkıyor. O da PlayStation 3 için yayınlanan God of War Ascension. Türkçe dil desteğine sahip olan God of War: Ascension, PS3 sahipleri için iyi bir alternatif olacaktır.

Ücretsiz olarak dağıtılan oyunların PlayStation 4 kanadına baktığımızda ise, listedeki isimlerin oyuncuları tatmin etmekten uzak olduğu dikkat çekiyor. Her ne kadar Limbo, yayınlandığı ilk dönemlerde son derece ilgiyle karşılansa da, PlayStation 4 sahiplerinin beklentilerini karşılamaktan uzak bir tercih gibi görünüyor.

PlayStation Vita için seçilen oyunlar ise, sadece listede PS Vita‘ya da yer vermek için seçilmiş gibi duruyor. Hali hazırda artık Vita için çok iyi oyunlar çıkmadığı da bir gerçek. 

:: PlayStation Plus Ağustos oyunlarını nasıl buldunuz?

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.