Teknoloji

İnternet

Kılıf üreticisi Catalyst, Uluslararası Tasarım Ödülleri kazandı!

14/07/2017 09:40

Su geçirmez kılıf üreticisi Catalyst, 2017 yılı için en iyi Uluslararası Tasarım Ödülü (IDA) sahibi olmayı başardı. iPhone 7, AirPods ve Apple Watch Series 2 için geliştirdiği su geçirmez kılıflar sayesinde bu ödüle layık görünen Catalyst, bu ödüllere önümüzdeki yıllarda yenilerini ekleyeceğini söylüyor.

–> Catalyst iPhone 7 ve Apple Watch Kılıf inceleme

iPhone 7 için Catalyst kılıfı, Açık ve Egzersiz Ekipmanları – Spor / Oyuncak / Oyunlar’da gümüş ödülünü aldı.

42 mm’lik Apple Watch Series 2 için Catalyst kılıfı, Açık ve Egzersiz Ekipmanları – Egzersiz Ekipmanları alt kategorisinde ve ayrıca Bisiklet ve Bisiklet Aksesuarları alt kategorisinde iki bronz ödül aldı.

AirPods için Catalyst kılıfı, Egzersiz Ekipmanları – Spor / Oyuncak / Oyunlar alt kategorisinin yanı sıra Bisiklet ve Bisiklet Aksesuarları alt kategorisinde iki bronz ödül kazandı.

IDA fahri jürileri, dünyadaki 52 ülkeden mimarlar ve iç tasarımcılar, moda, ürünler ve grafikler tarafından sunulan 1.000’den fazla girişi inceledi.

Baş Tasarımcı Josh Wright, “Eşsiz, yüksek performanslı ürün tasarımlarımız için IDA jürileri tarafından tanınması bir onur. Catalyst değer önerisi her zaman insanların endişesiz dünyalarını keşfetmelerine ve paylaşmalarına imkân tanıyan birinci sınıf, yüksek performanslı ürünlerin yenilikçiliği ve tasarımı etrafında toplanmıştır. En son yayınlanan ürünlerimizin üçünün bu uluslararası tanınmışlığı elde ettiğini görmekten dolayı heyecanlıyız.” dedi.

9 Okunma 28 Tem 2017

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.