Juvena, cilt bakım markasıdır. Juvena ürünleri tüm cilt tipinin ihtiyaçlarını karşılayabilecek düzeydedir. Ürünlerin etkileri gözle görülür düzeydedir.

Juvena ürünleri tüm cilt sorunlarına cevap verebilecek düzeydedir. Cilt nemlendirmeden göz çevresine, kırışıklık önlemeden kırışıklık giderici kremlere kadar pek çok ürün sahiptir. Farklı cilt tiplerine uyumlu ve farklı cilt sorunlarına karşı çözüm üretilebilmektedir. Juvena ürünleri yoğun nemlendirme etkisine sahip olması nedeni ile cilde gerekli olan nemi kazandırarak cildin daha genç bir görünüme sahip olmasına olanak sağlar.

Juvena ürünleri arasında yer alan Master Krem, taze ve yeni bir cilt için cildin kendi kök hücrelerinin canlanmasına olanak sağlar. Hücre gelişimi için gerekli mikro şartların sağlanmasına olanak verir. Cildin canlanması için gerekli olan hücre yapısını arttırır. Her cilt tipine uyum sağlar. Gözle görülür mükemmel etkiler yaratır.

Juvena ürünleri, cildin daha sağlıklı ve daha güzel kalmasını sağlayan yenilikçi bir güç niteliğindedir. Juvena ürünleri bilimsel laboratuarlarda sürekli cildin ihtiyaçları araştırılarak geliştirilir. Juvena ürünleri gözle görülür ve etkisi kanıtlanmış sonuçlarla ve yarattığı eşsiz cilt hissi ile ikna edici bir güce sahiptir.

http://www.dermoeczanem.com/juvena

55 Okunma 14 Oca 2017

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.