Geciktirici Sprey etkisi, 2017 eczane satış fiyatları

Cinsel hayatta yaşanılan bir takım sorunlardan kaynaklı olarak, maalesef cinsel birleşmelerin süresi oldukça kısa olabiliyor. Genel olarak psikolojik sebeplere dayanan ve dönem dönem fiziksel sorunlardan kaynaklı da kendini gösteren erken boşalma, ilişki sürelerinin kısa olmasında etkili bir durumdur. Erken boşalma, bazı kişilerde cinsel bir hastalıkta kaynaklı olurken, bazılarında ise sadece psikolojik süreçten geçmelerinden dolayı uyuşmazlık hali olarak görülmektedir. Elbette ki ciddi bir rahatsızlıktan kaynaklı olarak da bu durum yaşanıyor olabilir. Bu durumda bir uzman ile görüşmekte fayda olurken, psikolojik sebeplere bağlı olan boşalmalara etki eden geciktirici sprey kullanımı sizlere yardımcı olabilecektir.

Geciktiriciler Nasıl etki eder?

Bu ürün, erken boşalma süreçlerini uzatmak için öze olarak erkeklere sunulmuştur. Amaç ise; 1 ile 5 dakika aralığında boşalma sağlayan erkeklerin boşalma süreçlerini uzatmak olarak tanımlanmıştır. Bu uzama ise 3 ile 5 kat olabilmektedir. Örnek olarak 1. Dakika da boşalma sağlayan bir erkek, doğru ve kullanım talimatlarına uygun bir tüketim sağladıktan sonra, bu süreyi 5 dakikanın üstüne çıkarabiliyor. Yine 5 dakika da boşalan kişi bu süreyi yarım saate çıkarmanın imkânını yakalıyor. Fakat geciktirici sprey, her kişi de aynı etki vermesi beklenemez. Örnek olarak bazı kişilerde 4 dakika da boşalan bir kişi kullandığında 15 dakikayı yakalarken, diğer bir kişi de bu süreç yarım saat ya da 45 dakika olabilmektedir. Ürünleri temin etmek için geciktirici sprey eczane satış fiyatları  ile internet piyasası arasında ki farkları bakıp öyle alın. Fiyat bazen çok uçuk oluyor.

Geciktirici Kullanımı hakkında

Ürün, sprey şeklinde üretilmesinden dolayı oldukça kolay bir kullanıma sahiptir. İlk dikkat edilmesi gereken, geciktirici sprey kullanımı; ilişkiden ortalama 20 ile 60 dakika öncesinden olmasıdır. Böylelikle bu süreç içerisinde etkisi görülecektir. Yine dikkat edilmesi gerekir ki, erekte olan penise uygulanması doğrulanmıştır. FDA onaylı ve orijinal ürünlerden seçim yaparak, cinsel hayatınıza bir performans sağlayarak kendinizi destekleyebilirsiniz.

61 Okunma 08 Nis 2017

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.