Çatı aralarına çıkışı kolay ve pratik hale getirmek için birbirinden farklı modelleriyle bir kapak üzerine yerleştirilerek kullanım konforu sağlayan çatı merdiveni modelleri tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Merdiven yapılamayacak kadar dar alanlar için ideal bir seçim olacak çatı merdiven modelleri tavan arasına monte edilerek yalnızca ihtiyacınız halinde merdiven kullanımına imkan tanımaktadır.

Yanında motorlu ve elektrikli seçenekleriyle çatı merdiveni kullanımında şıklığın yanında konforu da sağlayacağınız alternatiflerde ahşaptan alüminyum ve metal seçeneklerine kadar pek çok yapı malzemesinde çatı merdiveni imal edilerek satışa sunulmaktadır. Tercih edilen yapı malzemesine göre merdiven modellerinin ağırlık taşıma kapasitesi de değişecektir. Özellikle villa tarzı yapılarınızda çatı aralarını değerlendirmek istediğinizde ahşap merdiven modelleriyle ahşabın sıcaklığını mekanlarınıza yansıtabilirsiniz. Çatı merdiveni yalnızca ihtiyacınız halinde kullanacağınız çatı çıkışına ihtiyacınız olmadığı zamanlarda kapağı kapatarak tavanda asılı konumda gömülü olarak bulundurabileceğiniz bir alternatifi kullanıcısına sunuyor.

Dakikalar içerisinde hazır hale gelecek çatı merdiveni merdiven taşıma zahmetinden kurtulmanıza yardımcı olduğu gibi güvenli kullanımı ile de güveninizi kazanacak. Sağlam basamakları ve merdivenin yan kısmına yerleştirilmiş olan küpeşte iniş ve çıkışlar için güveninize kalıcı bir itimat sağlayacak. Yer tasarrufu açısından da büyük avantaj sağlayacak çatı merdiveni tavandan zemine tam olarak oturan standart ölçülerde imal edildiği gibi yüksekliği farklı alanlar için özel ölçülerle de imal edilebilmektedir.

74 Okunma 08 Oca 2017

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.