Davetiye bastırma, evliliğin en önemli aşamalarından biridir. Yakınlarınızı bu özel gününüzde yanınızda görebilmek için, onları şık bir biçimde davet etmeniz gerekir. Bu bakımdan düğün davetiye fiyatları da masraflar arasına eklenmeli ve fiyatlar hakkında ciddi bir araştırma yapılmalıdır. Fiyat tek kıstas olmadığı gibi, uygun konseptteki davetiyeleri en uygun fiyatlara bulabilmek için araştırma yapmanız faydalı olacaktır.

Farklı temalara göre hazırlanmış birçok davetiye çeşidi bulunuyor. Ancak düğün davetiye fiyatları araştırmadan önce, konsepte karar vermeniz gerekir. Sizi en iyi yansıtan tasarıma karar vermeniz bu günü unutulmaz kılmanız için önemlidir. Düğünlerinizi unutulmaz kılmak ve bu zamanı anıya çevirmek için Kayra Davetiye’ye başvurabilirsiniz.

Bünyesinde yaratıcı görsel tasarımcıları çalıştıran Kayra Davetiye, oldukça uygun ve ekonomik düğün davetiye fiyatları ile hizmet veriyor. Kataloglarında onlarca farklı model ve tema olmakla birlikte, hepsi oldukça uygun fiyatlarla basılmaktadır. Düğün konseptinize uygun, göz alıcı davetiyeleri bastırarak sevdiklerinize bir hediye vermek için http://www.kayradavetiye.com/dugun-davetiyesi-modelleri/ adresine girebilir ve buradan fiyat teklifi alabilirsiniz.

12 Okunma 14 Tem 2017

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.