Digitürk Bein Sports İle Engelli Gazi ve Şehit yakınlarımızın indirimli fiyatları ile yanında olmaya devam ediyor.

Güncel fiyatlarının yarısına Şehit yakınlarımız, gazilerimiz yada engelli aileleri Digitürk Lig tv paketlerine %50 indirimli olarak sahip oluyor. Digitürk engelli Paketi şimdi herkes izleyebilsin diye ayda 13.50 tl den başlayan fiyatlarla evlerinize geliyor. paketler hakkında bilgi kısaca şu şekildedir.  normal şartlarda 22 TL olan giriş paketi 11 TL Üzerinden keyif paketleri ise 5 TL yerine 2.50 OlarakDigitürk engelli indirimi kampanyasında 12 ay sabit fiyat garantisi altında sunulmaktadır. üstelik HD kutu 1 yıl boyunca Digitürk’ün hediyesidir. bunun yanı sıra eğer aldığınız paketLig tv Engelli paketi değil ise ilk ay süper lig maçları  tüm diğer paketlerde hediyedir. iç kurulum ve kutu kumandasına kadar ücretsiz olan bu paketten yararlanmak için engelli belgesi En az %40 olması gerekmektedir. ayrıca gazi ve şehit yakınları için gazi yada şehit olduğuna dair bir belge ile digitürk engelli kampanyalarından yararlana bilirler.

Digitürk Engelli Paketi için gerekli belgeler aşağıdadır.

T.C. özürlüler idaresi başkanlığınca verilen özürlü kimliği

– Devlet hastanesinden verilen ve oran belirten maluliyet kartı

– Devlet hastanesinden verilen en az 5 imzalı heyet sağlık raporu

– Nüfus cüzdanlarına işlenmiş ve engelli oranı yüzde 40 ve üzerinde olanların nüfus cüzdan fotokopileri

– Emekli Sandığı Serbest Seyahat Kartı ( Gazi Tanıtım Kartı, Şehit Ailesi Ücretsiz Seyehat Kartı, Vazife Malulü Ailesi Ücretsiz Seyehat Kartı)

Yukarıdaki belgelere sahip olan engelli gazi ve şehit aileleri 0216 479 96 76 Digitürk Engelli Başvuru Hattımızı Arayabilirler.

64 Okunma 02 Haz 2017

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.