Çatı katları her zaman için ideal alanlar oluşturur. Hem dekore edilip kullanılabilecek, hem depo olarak kullanabilecek çatı katlarına kolay, pratik ve güvenli şekilde ulaşmak için en kaliteli merdiven sistemlerinin kullanılması gerekir. Çatı merdivenleri sabit ve toplanabilir olmak üzere iki farklı sistemle üretiliyor.

Sabit çatı merdivenleri dubleks merdivenleri gibi geniş olmuyor. Daha dar ve yer kaplamayan merdiven sistemlerinden oluşuyor. Dekoratif özellikler de gösteren sabit çatı merdivenleri ahşap, demir, alüminyum gibi birçok farklı malzemeden üretilebiliyor. Yaşam alanları içlerinde tercih edilen sabit merdivenler dışında bir de açılır kapanır çatı merdivenleri bulunuyor. Tavana sabitlenen bir sistemin parçası olan merdiven, tek bir hareketle açılıyor ve yine tek bir hareketle toplanarak ortadan kaldırılıyor.

Hem dar alanlarda hem de geniş alanlarda tercih edilebilen ve oldukça da pratik merdiven özelliği sağlayan çatı merdivenleri kapatıldıkları zaman ses yalıtımı özelliği sağlar ve ses geçirgenliğini tamamen önler. Yüksek malzeme kalitesi ile üretilen bu merdivenler, iniş – çıkışlarda olağanüstü güvenlik sağlayacaktır. Çatı merdiveni modellerinde basamakları gayet geniş olmakla birlikte elle destek alınacak tutunma yerleri de mevcuttur.

Hızlı ve güvenli şekilde iniş çıkış yapabileceğiniz çatı katı merdivenleri renk, model ve tasarım açısından birçok farklı çeşit bulunduruyor. Kolay şekilde montaj edilebilen ve çok uzun süre kullanım ömrü olan çatı merdivenleri uygun fiyatlar da oluşturarak kullanıcısına birçok avantajı beraberinde sunuyor.

1 Okunma 26 Eki 2017

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.