Birkaç şey, yolculuk kadar stres dolu. İş veya eğlence için seyahat ediyorsanız, her şeyi hazırlamak biraz bagaja yerleştirmeniz ve evinizi kapsamlı bir zaman çerçevesinde terk etmek konsepti sinir bozucu olabilir. Bu yazıdaki yolculuklarınızı hoş bir deneyim haline getirmenize yardımcı olacak önerilere uyun.

Keyifli ve risksiz bir seyahat deneyiminiz olduğundan emin olmak için, sağlık sigortası kapsamınızın Amerika’ya gideceğiniz ülkede iyi olduğundan emin olun. Bunu yapmak, daha az riskli hissetmenize neden olur ve seyahatinizin değerini kolaylaştırır. Kendinizi iyi hissetmemeniz halinde büyük sıkıntıları önleyebilir.

Bagajınızı daha akıllıca paketlemek, daha keyifli olmanızı sağlar! Bagajınızdaki alanı en üst düzeye çıkarmanın en basit yolu daima bir ürün veya hizmet sunmaktır ve onu yumuşatın. Mümkün olduğunca çok sayıda malzeme rulo haline getirin ve bunları birbirine yaklaştırın. Çorapların ve giysilerin altında botlarınıza doldurmak size daha fazla yerden kazandıracaktır. Berlin uçak bileti alarak yurtdışı seyahat yapmanızda psikolojinizi dinlendirecektir.

Seyahat ederken, gerçekten tatil veya tercih edilen tatil zamanı olmadıkça seyahat etmenizde büyük fark yaratacaktır. Birisi, tercih edilen bir tatil zamanı olmanın kesinlikle imkansız olduğu bir fırsatta ilerliyorsa, birkaç baş ağrısından uzak durabilir. Çok daha az kalabalık olacak ve turistik yerleri bekleyecek. Tek bir kişinin daha rahat zaman geçirmesi mümkündür.

Daha uzun süre kaçmak için a plastik tabaka malzeme toptan yükleyin. Plastik malzeme tokaları, tuvalet malzemeleri için veya bir miktar pis yıkanmanız durumunda, bir şeyi sızdırdıktan sonra sürekli olarak faydalı olur. Aynı zamanda, bazı alanların yıkama umutları vardır; bu nedenle, kirli pisliğini sürdürebilmek için sizinle birlikte bir plastik-tipi malzeme çantası taşımak daima yararlıdır.

Uzatılmış uçuş sırasında tuvaletten faydalanmanız gerekiyorsa, tuvalete girdiğinizde botlarınızı giydiğinizden emin olun. Uçaklardan, özellikle de tezyinene yakın olan türden mikropların ne tip olabileceğini asla bilemezsiniz. Koltuğa bir kez döndüğünüzde, botlarınızı tekmeleyerek rahatça çekin.

Çevrimiçi hizmetler ile uçak bileti izleyerek tatil fikirlerinizi daha uygun hale getirmeye yardımcı olun. Uçuşunuz için ne ödemek istediğinize dair kesin bir fikir edin, yere ve saatleri internet sitesine yerleştirin, daha sonra ücret önceden belirlenmiş değere düşene kadar bekleyin. Berlin ucuz uçak bileti fırsatlarından faydalanmayı da düşünebilirsiniz. Artık, her gün veya iki saat kontrol etmeniz gerekmez, çünkü ücret mükemmel bir değere ulaştığında kesinlikle bir e-posta alırsınız.

Çok sayıda clothespins alın! Otellerle ilgili birkaç popüler komplikasyondan biri, pencere perdelerinin asla hiç tamamen kapanmamasıdır. Sabahın erken saatlerinde hafif bir ışın deminden kaçınmak için yatağınızı ziyaret etmeden önce pencere perdelerini sıkın. Uykunuzu yükseltmek için makul ve etkili bir yoldur.

Neye benzediğinize dayalı olarak aynı perakendecileri kullanın. Potansiyel müşterilerinize üç veya dört adet çeşitli afişler ve reklamlar tıklatarak onları seçebilecekleri olası noktalar arasından seçim yapın. Bu, hangi tüccarın diğer bireylere karşı ideal olarak işlev gördüğü konusunda değerli bilgiler sağlayabilir.

Kesinlikle 5 ila 7 gün veya daha fazla dahil kapsamlı bir süre boyunca seyahat ediyorsanız, hafifçe paketleyin ve yıkama taahhüdünde bulunun. Kullanarak ekstra para kazanın ve ayrıca bir çamaşır yıkama ürünü veya nem temizleyicisi içermeyen bir miktar kontrol edin. Giysi koleksiyonunuzdaki bazı parçaları yıkayıp tekrar spor yaparak kendinize çok değerli bagaj alanlarından kazandırabilirsiniz.

Birçok farklı elektronik cihazla tatil yapıyorsanız, kasanızın içine bir duvar prizi şeridi koyduğunuzdan emin olun. Oteldeki birçok oda, çok az sayıda mağazaya sahiptir ve genelde mobilyaların arkasında ya da rahatsız edici yerlerde bulunmaktadır. Kendi duvar prizi şeridinizi kullanarak, farklı şarj cihazlarınızı bağlamak için geniş bir alana sahip olacaksınız.

Yükselirken jet gecikmesinden kaçınmak ve iyi duruma düşmek için bol su içirdiğinizden emin olun. Uçuş alırken kendinizi su altında tutmak enerji derecenizi arttırır ve düşük enerjiyle mücadele eder. Herzaman gemide h2o isteyebilirsiniz, ancak koruma altına alındıktan sonra genellikle büyük bir şişe suya yatırım yapmak daha kolaydır.

Tatil ihtiyaçları için kullanmayı düşündüğünüz bir motel veya araba kiralama organizasyonuyla ilişkili iptal kapsamını değerlendirin. Rezervasyonunuzu geri alabiliyorsanız, tatiliniz için zamana yaklaştıkça başka teklifler düşünün. Etkili bir miktar paradan tasarruf etmenize veya kendinize benzer miktar için daha büyük bir yer veya araba bulmanıza yardımcı olabilirsiniz.

Artık başınızı ağrıtmamak için ne gerekiyorsa bir anlayışa sahipsiniz, bir sonraki kaçış programına devam edin. Bu sayfada daha önce aldığınız tavsiyeleri hatırlayın; sakin ve rahat bir kaçamak olan sıfır sorun yaşayın, bir dahaki sefere yakın olun.

93 Okunma 16 May 2017

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.